Zainspirowana kształtowaniem alternatywnego stylu życia postanowiłam założyć bloga Cyfrowa Nomadka, żeby  opisywać swoje doświadczenia i motywować siebie (i Was) do działania.
Nazywam się Ewa. Zdecydowanie jestem ekstrawertyczką, dlatego lubię dzielić się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami z innymi. Potrafię też dobrze słuchać, staram się nakierowywać innych do samodzielnego dochodzenia do rozwiązań, bo sposoby podane na tacy się nie sprawdzają. Uważam, że musisz wierzyć, w to co robisz, bo tylko wtedy ma to sens:)

W ciągu dnia pracuję w korporacji, muszę przyznać, że dosyć elastycznej i przyjemnej, a przede wszystkim niewyczerpującej, więc wieczorami mam jeszcze siłę i ochotę popracować nad swoimi umiejętnościami ćwicząc pole fitness i od niedawna również kickboxing.

Lubię podróżować po świecie, posługiwanie się hiszpańskim czyni mnie szczęśliwszą (podobno to najszczęśliwszy język na świecie, ja się zgadzam), poza tym lubię planować i organizować się.

Zapraszam do podróży w kształtowaniu swojego świata. Mam nadzieję, że będę dla Was inspiracją do podjęcia działań i podążania za swoimi marzeniami.

Oto lista moich pierwszych kroków, a więc rzeczy, od których zaczęłam:
Buźka,
Nomadka

0 komentarze :