Nazywa się Cyfrowa Nomadka...

By | wtorek, 28 lutego 2017 Leave a Comment
Nazywa się Cyfrowa Nomadka. Mieszka w Krakowie i ma 25 lat. Od jakiegoś czasu dużo rozmyśla o swoim życiu próbując znaleźć jego głębszy sens i nadać mu kierunek. 

Nazywa się Cyfrowa Nomadka...

Realistka i optymistka.

Chciałaby wiedzieć, co przyniesie przyszłość, a w związku z tym jakie decyzje i działania  podejmować. Jest realistką, więc wie, że nie ma kryształowej kuli, w którą mogłaby spojrzeć i znaleźć odpowiedzi na dręczące ją pytania. Jest też optymistką i zdaje sobie sprawę, że może wziąć odpowiedzialność w swoje ręce. Wychodzi na to, że pomimo przyszłości owianej tajemnicą całkiem sporo zależy od niej samej. Zdaje sobie sprawę, że zewnętrzny świat jest ogromny i w żaden sposób nie da rady go kontrolować. Dlatego postanawia skupić się na tym, nad czym może panować - nad samą sobą.

Uwielbia podróżować.

Zdecydowanie podróżowanie jest jej pasją. Tym razem stawia sobie nieco odmienny cel swojej wędrówki. Wyrusza w podróż w stronę samopoznania, do wnętrza samej siebie. Chce poznać siebie jak najlepiej. Być świadomą zarówno swoich mocnych stron jak i własnych ograniczeń. Chce stawiać sobie ambitne cele i opuszczać strefę komfortu. Chce iść do przodu, rozwijać się, dbać o relacje z najbliższymi jak i o samą siebie. Chce tworzyć coś wartościowego, dać coś od siebie innym. Chce żyć pełnią życia, korzystać z każdej danej jej chwili, czerpać z życia to, co najlepsze.  Uff... dużo tego! A to dopiero początek :)

Pewnego słonecznego popołudnia wybrała się na spacer po krakowskich plantach i dalej bulwarami wiślanymi. Na jednej z ławeczek dostrzegła postać, która od razu przykuła jej uwagę. Emanowały od niej spokój i pewność siebie, Nomadka czuła to w powietrzu. Nie zawsze jest taką otwartą osobą, jednak panująca aura była tak intensywna, że postanowiła zagadnąć do tajemniczej postaci. Podchodząc do niej bliżej, dostrzegła uśmiech na twarzy siedzącej kobiety i zachęcający wzrok wpatrujący się w Nomadkę. 
- Cześć - rozpoczęła kobieta.
- Cześć - odrzekła Nomadka. Podeszłam, bo...
Po kilku minutach rozmowy wszystko było już jasne. Początkowy stres opadł, Nomadka poczuła spokój i satysfakcję z podjętej decyzji. 

Coachka.

Tajemnicza kobieta nie przypadkiem pojawiła się na jej drodze. Nazywa się Coachka i na prośbę Nomadki pomoże jej w czekającej jej podróży. 

Od początku tej wędrówki ustalają ze sobą pewne zasady:
1. Coachka jest wsparciem dla Nomadki, pomaga jej dojrzeć głębsze znaczenia swoich potrzeb
2. Nomadka jest odpowiedzialna za podróż i to ona podejmuje decyduje, w którym kierunku pójdzie 
3. Obie dbają o atmosferę pełnej akceptacji i szacunku


Pierwsze spotkanie za nimi. To tyle na dzisiaj. 

Do następnego razu,
Nomadka

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze :