Zakładam Cyfrową Nomadkę

By | środa, 10 sierpnia 2016 Leave a Comment
Cyfrowa Nomadka (Digital nomad), podejmowanie działań i podążanie za swoimi marzeniami.
Zakładam Cyfrową Nomadkę

Zainspirowana wpisem Patryka Siedlińskiego, autora OhMyDeer, postanowiłam zacząć działać na własną rękę. Na swoim blogu ogłosił konkurs ‚Zostań blogerem’. Niestety termin zgłoszeń upłynął 3 dni wcześniej. Niezrażona deadlinem, postanowiłam wykorzystać cień szansy jaki mi pozostał – autor zaznaczył, że decyzję podejmie w ciągu tygodnia.
Napisałam maila, jednak odpowiedź brzmiała:

"Bardzo bym chciał, ale reguły są jakie są, czas był do 31 lipca i tego nie zmienię :("

Nie załamując się takim obrotem sprawy, cóż, liczyłam się z tym, zdecydowałam, że spróbuję własnych sił.
Przeglądałam internet w poszukiwaniu pomysłów, probie odkrywania własnych możliwości i umiejętności, jednak nic wartościowego nie przychodziło mi do głowy.
Pomimo przemyśleń nadal nic – kompletna pustka. Spoglądając z innej perspektywy, w moje aktualne życie krąży wokół nomadów cyfrowych i ta tematyka nieustannie siedzi mi w głowie. Szukam motywacji, żeby coś zmienić w swoim życiu – dążyć do satysfakcjonującej i niezależnej od miejsca pracy, dlatego stwierdziłam, że może warto by połączyć te dwie kwestie.
Cyfrowa Nomadka stanowić będzie zbiór moich zmagań z tematem kształtowania własnego stylu życia, doświadczeń, materiałów, potknięć i zobaczymy, co jeszcze znajdzie się na mojej drodze:)
Nowszy post Strona główna

0 komentarze :