Kurs Cyfrowej Nomadki

By | piątek, 12 sierpnia 2016 Leave a Comment
Kurs, pierwszy krok, odkryj swoje dlaczego, znajdź WHY
Kurs Cyfrowej Nomadki

Ostatnio zainspirował mnie internetowy kurs „Zostań cyfrowym nomadą w 90 dni” przy założeniu poświęcania 2 godzin 6 dni w tygodniu. Lubię robić wiele rzeczy, a poświęcanie codziennie 2 godzin oznaczałoby albo zbyt napięty plan dnia i frustrację, albo odhaczanie zajęć nie wykonując ich dostatecznie dobrze. 
Postanowiłam wykorzystać wszystkie wskazówki z kursu, dodać własne modyfikacje i zrealizować go we własnym tempie. Będę wykonywała jedną lekcję w ciągu tygodnia, co oznacza, że będzie to znacznie dłuższy proces, ale na ten moment najbardziej mi pasuje, co jest chyba najważniejsze. W końcu robię ten kurs dla siebie!
Jak zaznaczyłam w poprzednim poście podczas wyznaczania celu termin realizacji to 80 tygodni. Teraz krótkie wyjaśnienie skąd wzięła się ta liczba. Bazując na 90cio dniowym kursie przeliczyłam ile czasu potrzebuję, aby iść krok do przodu co tydzień. Nie chodzi o to, że będę wykonywać coś tylko raz w tygodniu, ale o to, że jeden tydzień będę przeznaczać na zastanowienie się nad daną kwestią. 
Dzięki takiemu podejściu, realnie jestem w stanie wykonać wszystkie działania z maksymalnym zaangażowaniem. Bieżące postępy będą widoczne w postaci nowych postów. Będę kontrolować i obserwować postęp, a w przypadku natłoku zajęć danego dnia, będę miała jeszcze pozostałe sześć, żeby zgłębić dane zagadnienie. Jak dla mnie brzmi całkiem zachęcająco, a jak Wam się wydaje?:)
Na koniec cytat, który codziennie czytam na ekranie swojego telefonu, a uważam, że wpasowuje się tutaj bardzo dobrze:

"Za rok będziesz szczęśliwa, że zaczęłaś dzisiaj!"

 Buźka,
Nomadka


P.S.

Zdjęcie do tego posta nawiązuje do nowej idei, kiełkującego pomysłu, który ma bardzo duże szanse na wyrośnięcie na coś dużego, w zależności od naszego wsparcia i zaangażowania :)

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze :